מוצרי פרסום פתרון יעיל מהיר ומשתלם

לא כל בעלי העסקים מבינים באמת כיצד לנהל עסק בצורה נכונה, רובנו יודעים לבצע עבודה או לספק שירות מסוים ועל זה מושתת ומתבסס העסק שלנו, ברם כדאי לו לכל בעל עסק לדעת כיצד למנף לטובתו את אפשרויות הפרסום השונות כדי להביא עוד עבודה , לשמר לקוחות קיימים, לשמור על יחסים טובים עם ספקים וכמובן להרוויח יותר.

מוצרי פרסום הם הפתרון היעיל והמהיר ביותר לביצוע כל הפעולות הנ"ל מבלי לבזבז הון עתק וכמובן לקבל מקסימום תוצאות בזמן קצר יחסית, הכל שאלה של תכנון נכון, עיצוב , וכמובן שימוש מושכל.

קידום מכירות בעזרת מוצרי פרסום

מוצרי פרסום מעצם הגדרתם מביאים עבודה ומייצרים חשיפה לכל מוצר, עסק או שירות אותו הם מפרסמים. בעבר, כששמענו מוצרי פרסום מיד עלתה במוחנו תמונה של עץ מודפס לוגו או מחזיק מפתחות ממותג, אולם כיום, בעידן החדש מוצרי פרסום הפכו ממשהו בנאלי למוצר מלהיב, מעניין ואינסופי הגולש הרבה מעבר לפרסום או קידום מכירות.

דיסק און קי הוא למשל דגומה מצויינת להתפתחותם של מוצרי הפרסום, מוצר חובה שהפך למוצר פרסום כדאי ויעיל שכן רמת השימוש בו והמקומות בהם משתמשים במוצר כמו דיסק און קי הופכים אותו לשלט קטן המוצג בכל פינה עם המסר שברצונכם להעביר לצופה. חלוקת מוצרי פרסום יכולה להביא כמויות גדולות של לקוחות מבלי להשקיע הון תועפות בפרסום ברדיו, בטלוויזיה או בשלטי חוצות.

שימור לקוחות

כולנו אוהבים לקבל מתנות ובמיוחד לקוחותינו המשלמים ממיטב כספם על מנת לקבל את השירות או המוצר שלנו, ישמחו לקבל מתנה ולעתים מוצרי פרסום אף עושים את ההבדל, למשל חלוקת דיסק און קי או תיק נסיעות מהודר לכל לקוח המבצע רכישה שנייה יכולה להוות את ההבדל עבור הלקוח בבחירת ספק המוצר או השירות – שאלו את עצמכם, אם ישנו מוצר שאתם רוצים לרכוש הקיים בשתי חנויות במחיר זהה, אך חנות אחת מחלקת מתנה בנוסף למוצר – איפה הייתם קונים את המוצר?

קשר עם ספקים

בעל עסק חכם שומר על יחסים טובים לא רק עם לקוחותיו כי אם גם עם הספקים או נציגיהם.

ספק טוב ואיכותי יכול לעשות את ההבדל בעשרות אחוזים ברווחי החברה שלכם בצורת הנחות מוגדלות, אספקת מוצרים איכותיים יותר, שירות ואחריות מוגדלים עבור המוצרים ועוד כהנה וכהנה סיבות לשמירה על קשר טוב עם ספקי המוצרים או החומרים שלכם. אחת ממטרותיהם הבלתי מוצהרות של מוצרי פרסום היא בדיוק זו. חלוקת מוצרי פרסום לספקי החברה טומנת בחובה איכויות רבות ואפשרויות אינסוף.

הגדלת רווחים

במדינת ישראל, כמו במקומות רבים אחרים בעולם משלמים מסים. מס הכנסה, מע"מ ועוד כמה מסים (כבר הפסקנו לספור) אבל בעל עסק חכם ומנוסה יודע כיצד למנף את הוצאותיו לטובת הפחתת המיסים או לקבלת מוצרים כמעט ללא עלות נוספת על חשבון המסים שהוא או היא אמורים לשלם.

מוצרי פרסום נחשבים כהוצאה מוכרת במס בצורה מלאה. רכישת מוצרי פרסום לחלוקה פירושה זיכוי במס עבור כל רכישה כך גם מקבלים פרסום איכותי וטוב, גם שומרים על קשר טוב עם לקוחות וספקים וגם משלמים פחות מסים.