מתנות לחג הפסח לעובדים

מארז-יין

מארז-יין

כל מעסיק עומד בפני הדילמה – מה לרכוש לעובדים שלו כמתנה לחג הפסח.

ישנן אפשרויות רבות אך כולן יקרות יחסית ומטיבות כמובן עם מקבל המתנה – העובד ורבים שואלים האם ישנה אלטרנטיבה? האם ישנה דרך לתת מתנות לעובדים לחג הפסח ועדיין לקבל משהו בחזרה? (מלבד שביעות רצון העובדים כמובן!)

אכן יש גם יש!

מוצרי פרסום הם התשובה לתחום המתנות לחגים, מתנות לחג הפסח בדמות מוצרי פרסום מיטיבות עם כולם,  עם העובדים, עם המעסיק (או המעביד) וכמובן עם העסק עצמו.

ערכת-קפה

ערכת-קפה

מצד אחד, העובד מקבל מתנה יוקרתית ומרשימה – כן כן, מרשימה, מוצרי פרסום אינם רק עטים או דיסק און קי, ישנם מוצרי פרסום כמו סט מזוודות קשיחות איכותיות, מארז יין, מערכות סטריאו ועוד המגוון רחב ועצום ואנו באייקון מוצרי פרסום מביאים לכם את המבחר הגדול ביותר בתחום מוצרי פרסום כמתנות לעובדים ומוצרי פרסום לעסק.

מצד שני,  מוצרי פרסום בהיותם פעולה פרסומית מהווים הוצאה מוכרת לרשויות המס ממש כמו פרסום בעיתון,  פרסום בגוגל , פרסום בפייסבוק או פרסום ברדיו, לכן, המעביד מזדכה על רכישת מוצרי הפרסום – מתנות לעובדים לחג הפסח.

מצד שלישי, מוצרי פרסום מטרתם כשמם – ליצור פרסום לעסק שלכם, שמשיה או מזוודות או מארז יין או כל דבר אחר עם לוגו החברה שלכם עושה את העבודה ומוצרי פרסום לחג הפסח במיוחד בה עם ישראל יוצא אל השדות, הרחובות והחופים על מנת לנפוש וכך – הלוגו או סיסמת המכירות של העסק שלכם מופיעה כשלט נייד בעשרות מיקומים גלויים לעין כל – ללא תשלום אגרת שילוט 🙂