בניית תוכנית פרסום

ראשית נתחיל ונאמר כי כיום, במאה ה-21 מה שמאפיין בית עסק מצליח הם כבר לא הסטנדרטים של העבר.

גודל הארגון כבר לא משנה לצרכנים, גם רמת השירות כבר אינה תופסת מקום של כבוד ואפילו קרבת העסק שלכם ללקוח אינה מהווה קריטריון משמעותי בבחירתו של לקוח לגבי מוצר או שירות.

דיסק און קי ערכת הישרדות

דיסק און קי ערכת הישרדות

בעידן בו התקשורת הדיגיטלית תופסת מקום של כבוד – אולי את כל המקום, היכולת לבצע השוואות מחירים ברשת האינטרנט ולקבל חוות דעת מידית מחברים הנמצאים אלפי קילומטרים מהם – לקוחות הפכו לבררנים יותר לגבי אופן הגשת המידע ולא לגבי המוצרים או השירותים אותם הם רוכשים.

המלל , האתיקה המקצועית והפילוסופיה מאחורי המוצרים או השירותים אותם אתם מספקים ודרך הגשתם ללקוחות הם חלק גדול מתהליך המכירה וזו גם הסיבה לשימוש ההולך וגובר במוצרי פרסום כאמצעי להעצמת המסר או להדגשת חלקים בפילוסופיה העסקית של בית העסק שלכם.

בעבר היינו רגילים לראות חברות עם תקציבי ענק המציבות שלטי חוצות בכל פינה וברשתות הטלויזה והרדיו והן החברות ששלטו בשוק. כיום יכול להיות שאתם רוכשים מוצר או שירות מחברה שאין לה בכלל חנות אלא מחסן באיזה מקום נידח לאחסון הסחורות ואתר אינטרנט במקום הראשון במנועי החיפוש באינטרנט – קידום אתרים.

שימוש במוצרי פרסום כאמצעי פרסום להעברת מסר היה מאז ומתמיד אחת מדרכי הפעולה של אנשי פרסום איכותיים, למשל חברה המוכרת מוצרים למטיילים יכולה לחלק ללקוחותיה דיסק און קי ערכת הישרדות על מנת להעביר מסר ברור – "אנחנו אתכם גם בעידן הדיגיטלי" או "המוצרים שלנו הם המתקדמים ביותר והחדשניים ביותר" וכיוב'.

מסרים מסוג זה מגדילים את כמות החשיפות של לקוחות למוצרי החברה ובעיקר בגלל ייחודיות המוצר במקרה הזה, המוצר ימשוך תשומת לב בכל מקום. מה שחשוב לא פחות הוא כמובן התאמת המוצר למסר , למוצר או לשירות ולבית העסק המפרסם.