מחזור בעולם הפרסום

עולם הפרסום לא פעם מתואר כמלא באנשים שאינם בוחלים בשום אמצעי על מנת להשיג את מטרתם ולא בכדי.

עזה הוא עולם אכזרי , עולם בו הכל נע וקורה מהר יותר מאשר בשאר המישורים בניהול העסק שלנו ובכל זאת, ישנה כיום נישה הולכת וגדלה של מוצרי פרסום ירוקים כלומר מוצרי פרסום המיוצרים מחומרים ממוחזרים או חומרים ידידותיים לסביבה.

מטען סוללות רגילות מוצר ירוק

מטען סוללות רגילות מוצר ירוק

הסיבה המרכזית היא כמובן הלקוחות, לא מעט לקוחות מבינים את הפוטנציאל של שימוש במוצרי פרסום ממוחזרים על מנת להשיג את אותם לקוחות השמים לב לכל מרכיב ומרכיב בכל מוצר בו הם משתמשים.

כך למשל ישנם לקוחות שאינם מסכימים לקבל מוצרים בשקיות ניילון, או מוצרים הכוללים פלסטיק בתוכם ובכלל – רק טוב יוצא משימוש במוצרי פרסום ירוקים – כאלה שאינם מזיקים לסביבה ומספקים את אותה היכולת של חבריהם מוצרי הפרסום העשויים חומרים סינטטיים.

לא רק חומרי הגלם מהם עשויים מוצרי הפרסום משמעותיים בפרסום ירוק כי אם גם השימוש של מוצרי הפרסום.

למשל, מטען סוללות המטעין סוללות רגילות הוא מוצר ירוק גם אם חומרי הגלם מהם הוא עשוי אינם כאלה שכן מטען שכזה גורם לאנשים להשתמש שוב ושוב בסוללות הרגילות במוצרים השונים בסביבבתם ובכך הם אינם משליכים סוללות רגילות לפח באותה תדירות שהיו רגילים לעשות כן – זו לבדה סיבה מספקת לתת ציון לשבח למטען הסוללות הרגילות כמוצר פרסום ירוק.

ביג בוק - פנקס ספירלה מקרטון ונייר ממוחזר.

ביג בוק – פנקס ספירלה מקרטון ונייר ממוחזר.

כמובן שישנם כל מוצרי בנייר הממוחזר פנקסים מנייר ממוחזר ומוצרי פרסום הכוללים אפילו עטים מנייר ממוחזר.

המוצרים הסולארים למיניהם גם הם נחשבים מוצרי ירוקים שכן אינם צורכים סוללות על מנת לפעול כראוי , למשל מחשבונים סולארים המופעלים על ידי אור (אור השמש בעיקר).

בעולם בו אנו חיים כיום יש חשיבות רבה לשמירה על הסביבה, המהפכה הירוקה כבר כאן ואנו באייקון מוצרי פרסום מביאים לכם את מיטב המוצרים הירוקים מעולם מוצרי הפרסום.