להביא גולשים לאתר האינטרנט

האינטרנט היא מדיה ייחודית וחזקה מאד במאה ה-21. בכל יום ניגשים מאות אלפי משתמשי אינטרנט ישראלים לרשת האינטרנט על מנת לחפש מוצרים ואף לבצע רכישות של מוצרים או שירותים באמצעים שונים, הבעיה הגדולה היא:

כיצד להביא את הלקוחות הנכונים לאתר האינטרנט שלכם?

מגוון הדרכים לפרסם את העסק שלכם באינטרנט הוא כמעט אינסופי, מודעות של גוגל, באנרים באתרים כאלה ואחרים פייסבוק וכמובן האמצעים הנמצאים מחוץ לרשת אבל בכל שיטת פרסום שתבחרו, הפרסום יגיע לזמן קצר , יהיה יקר יחסית ויסתיים.

דרך ייחודית להביא לקוחות לאתר האינטרנט שלכם היא באמצעות חלוקת מתנות לגולשי האתר ממש כשם שמחלקים מתנות ללקוחות בחנות או לספקים , חלוקת מתנות עבור כל רכישה המתבצעת באתר או עבור הרשמה או השתתפות בסקר או תחרות או כל נושא אחר שתבחרו תגרום למספר דברים לקרות:

1. משתמשים באינטרנט "שמחים" יותר לספק פרטים אמיתיים כאשר נודע להם כי הם מקבלים מתנה בסיום ההרשמה.

2. יותר קל "לשכנע" לקוח אינטרנטי לרכוש מוצר כאשר הוא או היא מקבלים בחינם מתנה

3. חלוקת מתנות מסלקת מהדרך ספקות קטנים באשר לרכישת המוצר (כמו למשל האם זה בטוח לרכוש מוצרים בחנות הספציפית הזו? וכיוב').

אז כיצד זה נעשה?

פשוט מאד, מייצרים מוצרי פרסום בחברה המתמחה בכך, בונים דף הרשמה ומציגים לראווה כתובת שלכל משתמש שנרשם תישלח מתנה למשל דיסק און קי או נגן MP3 או כל מתנה אחרת שתבחרו.

באם רצונכם למלא סקר – ניתן לבצע זאת בצורה דומה, בסיום ההרשמה הציגו סקר למשתמש ולאחר מילוי התשובות כראוי יקבל המשתמש מתנה.

לסיכום

שימוש במוצרי פרסום כאמצעי להגברת תנועה לאתר אינטרנט הוא פשוט, יעיל וזול יחסית לשיטות אחרות, חשוב לזכור שה"מתנות" שאתם מחלקים לגולשי האתר גם הן משמשות אתכם לפרסום כך שאינכם מחלקים כך סתם מתנות כי אם מזינים מסע פרסום מכוון כהלכה וויראלי.