פרסום בעידן החדש

בעידן הדיגיטלי של היום ישנם ערוצי פרסום שונים ומגוונים וכל אחד מהם טומן בחובו יתרונות וחסרונות.

ישנו כמובן כל הפרסום הדיגיטלי ברשת האינטרנט שמביא לא מעט הצלחה לשולחן הפרסום אולם ישנה תחושה שהפרסום הפרונטלי – זה שנמצא בעולם האמיתי ולא בעולם הוירטואלי נשכח מעט ואולי זו גם הסיבה שכוחו של פרסום שכזה התחזק.

בעולם בו המדיה שולטת, אם בטלוויזיה, ברדיו או באינטרנט ישנו יתרון משמעותי לפרסום יעיל נוח וזול בעולם הפיזי כזה שאפשר ממש לגעת בו ולא רק לראות או לשמוע אותו.

מוצרי פרסום מצאו את מקומם בעידן החדש כמוצרים תומכים לכל מסע פרסום וירטואלי או מסע פרסום במדיות השונות.

כל חברה רצינית המשיקה מסע פרסום שכזה מגבה אותו בקו מוצרי פרסום ייחודי לה והמוצרים נותנים תמיכה חשובה למסע הפרסום ולא פעם מביאים לא מעט לקוחות אל בית העסק המפרסם.

הסיבה היא די פשוטה, למשל בפרסום בטלוויזיה הפרסומת מופיעה מספר שניות ונעלמת מיד לאחר מכן אבל נשארת בתודעה, אדם הנכנס לקניון ומקבל דיסק און קי או כל מוצר פרסומי אחר המציג את לוגו או סלוגן החברה שפרסמה בטלוויזיה מיד מבצע פעילות אסוציאטיבית ונמשך לברר פרטים או לבצע פעילות אל מול אותה חברה במידה ונדרש לו השירות או המוצר שאותה חברה מפרסמת.

עניין נוסף הוא עניין העלות, על מנת להשאיר פרסומת טלוויזיונית בתודעת הציבור לאורך זמן יש צורך במשאבים גדולים בעוד שגיבוי מסע שכזה בעזרת מוצרי פרסום יכול להשאיר את הפרסומת "חיה" לאורך זמן בעלות נמוכה יחסית.