אחרי החגים

הנה הלכה חלפה לה תקופת החגים הידועה לשמצה ואנו פונים אל עבר תקופה של כחודשיים ללא חופשים וללא חגים (וגם אז מגיע חג חנוכה). לא מעט עסקים הפיקו יומנים, לוחות שנה עטים ועוד שלל מוצרי פרסום מסוגים שונים לתקופת החגים בה באמת תחום מוצרי הפרסום והמתנות משגשג ללא תחרות, אולם מה קורה בתקופה שאחרי? מה קורה בשוך הסערה?

התשובה איננה פשוטה כי אם מורכבת, לא מעט בעלי עסקים כילו עד תום את תקציב הפרסום שלהם וחלק לא קטן מאותם עסקים פשוט לא הניבו מספיק מכירות ביחס לעלויות הפרסום בתקופת החגים, אותם עסקים כעת נמצאים בין הפטיש לסדן, או שאלת הביצה והתרנגולת אם תרצו, כדי להביא עוד לקוחות או עוד מכירות צריך פרסום נוסף, אולם פרסום נוסף עולה כסף ואת זה גם אין, אז מה עושים? אין לנו תשובה מוחלטת לתת לכם אבל רק דבר אחד ידוע ובטוח, התקופה שאחרי החגים היא אחת התקופות המעולות לפרסם, רב המתחרים כבר כילו את תקציב הפרסום שלהם או שאינם חושבים על פרסום ולכן התחרות באופן טבעי קטנה ויורדת מאד. כל מסע פרסום שתבצעו בתקופה שאחרי החגים תהיה יעילה עשרות מונים יותר מאשר מסעות פרסום בתקופת החגים העמוסה לעייפה ומלאה פרסומות על כל צעד ושעל.

מאד מומלץ להפיק מסע פרסום בעזרת מוצרי פרסום בתקופה שכזו שכן העסקים בדרך כלל עובדים במלוא המרץ לאחר 30 הימים הנוראים מבחינת העסקים בהם לא היה שבוע רציף אחד של עבודה ללא חופש, ומתנות שתחלקו ללקוחות או ספקים או אפילו עובדים ישיגו מן הסתם חשיפה גדולה הרבה יותר עקב שימוש רב בצורה יום יומית בהם.

מובן שיש לחקור ולהבין את אופי הלקוחות שלכם ובדיוק בשביל זה אייקון מוצרי פרסום מעמידה לרשותכם את מיטב היועצים בתחום מוצרי הפרסום והמתנות.

צרו קשר עכשיו לייעוץ חינם!