עכברים אלחוטיים למחשב הנייד – מוצרי פרסום למחשב

עכבר אלחוטי למחשב

עכבר אלחוטי למחשב

המהפכה הטכנולוגית הביאה עמה הרבה מוצרים חדשים ושיטות עבודה חדשות, חלקן נוחות יותר וחלקן נוחות פחות. עבור אותן שיטות עבודה הפחות נוחות נוצר שוק שלם של מוצרים משלימים המאפשרי עבודה נוחה יותר עם אותם מוצרים. עכבר אלחוטי נייד מתאים ביותר לשימוש בשילוב עם מחשב נייד. זה הרי לא סוד שהעכברים המגיעים עם המחשבים הנישאים של ימינו אינם מצטיינים בנוחות שימוש, ולכן חלוקת מתנות כגון עכבר אלחוטי אופטי לאנשי מכירות או מנהלים הנוהגים לשאת עמם את המחשב הנייד שלהם, היא מתנה הולמת ומתאימה במיוחד. עכבר אלחוטי אופטי הוא אחד ממוצרי הפרסום הנמכרים כיום, שעיקר בגלל הצורך הגובר של אנשי עסקים להשתמש במחשב הנייד בכל מני מקומות שאינם המשרד. אייקון מוצרי פרסום מגישה לכם את אחד ממוצרי הפרסום היוקרתיים כיום, עם אפשרות להדפסת לוגו על גב העכבר לצורכי פרסום.

מוצרי פרסום אלה נמנים על שורה של מוצרי פרסום שימושיים כמו דיסק און קי (זכרון נייד) או נגני MP3, הייחוד בעכבר האלחוטי הוא משדר ה-USB המתחבר למחשב הנייד על מנת שתיווצר תקשורת אלחוטית. המשדר נכנס לתא ייחודי לנוחות מירבית – בתוך גוף העכבר עצמו, והעכבר מופעל על ידי שתי סוללות בלבד.

היכולות של עכבר אלחוטי למחשב הנייד זהות לאלה של עכבר המחשב הביתי, כך שלמעשה מוצרי פרסום אלה מאפשרים למשתמש בהם את הנוחות העבודה של הסביבה הביתית – בכל מקום. כמובן שיש לבדוק תחילה את טווח הלקוחות של העסק שלך והאם אותם לקוחות הם כאלה שישתמשו במוצרי פרסום אלה. אולם ברב המקרים מוצרי פרסום למחשב הם מוצרי פרסום ומתנות שרב הלקוחות ישמחו לקבל – גם כאלה שאין להם מחשב נייד.