מוצרי פרסום לחורף

מוצרי פרסום אינם שונים כל כך משאר תחומי המתנות וכמו בתחום המתנות ישנם גם מוצרי פרסום לחורף בדיוק כשם שישנן מתנות לחורף.

מוצרי פרסום לחורף שונים בתכלית באופיים ממוצרי פרסום לשאר עונות השנה למרות שמטרתם של מוצרי הפרסום המחולקים בכל עונה מעונות השנה היא פרסום ושיווק ובייחוד בעונת החורף בה מגוון הפעילויות המבוצעות על ידי אנשים מצומצמות יותר בשל מזג האויר, ועל כן בעונה זו נרשמת עליה ברכישות ומכירות.

צעיף פליז

צעיף פליז

מוצרי פרסום אינם כל כך שונים משאר תחומי המתנות בשוק, ועיקרם הוא לספק שימוש לפעולה מסויימת. למשל צעיף פליז הוא מתנה מצויינת לעונת החורף ויכול להוות מתנה ומוצר פרסום מצויין לעונת החורף בייחוד כאשר הוא מהווה מתנה שימושית ללקוחות וספקים וכמובן שלעובדים.

כוס תרמית

כוס תרמית

תרמוס עם לוגו או כוס תרמית עם לוגו או סלוגן מודפסים עליהים יכולים להיות עוד מתנה מצויינת לעונת החורף שניתן לחלקם כמוצרי פרסום לעסק שלך על מנת להגביר את המכירות (קידום מכירות) או לשווק את מוצריך או שירותיך.

מטריה

מטריה

וכמובן חביבת החורף בתחום מוצרי הפרסום היא המטריה בשל מספר סיבות משמעותיות. הסיבה המשמעותית ביותר לשימוש הנרחב במטריה כמתנה ללקוחות או כמוצרי פרסום הוא יכולת הפרסום של המטריה ושטח הפרסום הגדול יחסית למוצרי פרסום אחרים הממוקם בראש המטריה כאשר המשתמש במוצר הפרסום מתהלך ברחובות עם "שלט נייד" המציג את הלוגו שלכם בפני כמות גדולה מאד של לקוחות פוטנציאלים.

מעיל פליז

מעיל פליז

מעיל פליז עם לוגו מודפס בגבו או בחזית המעיל הוא עוד מוצר פרסום מצויין לעונת החורף. אחת ממתנות החורף השימושיות ביותר שניתן לחלק ללקוחות ספקים או עובדים, היתרון הבולט של מעילי פליז כמוצרי פרסום הוא השימוש הנעשה במוצרי פרסום אלה על ידי מקבלי המתנות (מוצרי הפרסום) ביום יום, והחשיפה הגדולה לה זוכה הפרסומת של העסק שלך עקב כך.

ערכת קפה

ערכת קפה

ערכת קפה היא אחד ממוצרי הפרסום היוקרתיים יותר שניתן לחלק כמתנות לעובדים, לקוחות או ספקים בעונת החורף. אמנם מחירה של ערכת קפה גבוה יותר מאשר של מטריה עם פרסומת או כוס תרמית עם פרסומת ואפילו מזה של תרמוס עם פרסומת אולם היוקרה של מוצרי פרסום משחקת תפקיד לא קטן במשחק הפרסום המנטלי אל מול לקוחות וספקים.

תרמוס

תרמוס

לסיכום ניתן לומר בבטחון שהחורף הוא עונה מצויינת לחלוקת מתנות ומוצרי פרסום גם בשל המגוון הרחב של המתנות הייחודיות ומוצרי הפרסום לחורף ולעונה הקרה בכלל וגם בגלל השימוש הנרחב יותר בדרך כלל במוצרי פרסום המחולקים בעונת החורף בשל השימושיות הגבוהה במוצרי פרסום אלה.